IMPACT INDUSTRY BRNO, a.s. je strojírenskou firmou s historií sahající do roku 1995. Těžiště naší činnosti leží v opracování kovů, výrobě náročných svařenců a ocelových konstrukcí. Zabýváme se jak prototypy, tak i sériovou výrobou, od jednoduchých výrobků až po produkty s vysokými nároky na přesnost obrábění, následnou povrchovou úpravou a komplexní montáží. Dodáváme komponenty pro stavební a zemědělské stroje, úklidová vozidla, obráběcí stroje a strojní zařízení. Rozsáhlé zkušenosti v uvedených oblastech jsou podpořeny špičkovým konstrukčním týmem. Spolupracujeme s celou řadou tuzemských i zahraničních renomovaných partnerů a nadnárodních koncernů. Naší snahou je tyto aktivity neustále rozvíjet a zlepšovat, a proto jsme stále otevřeni komunikaci o možném zaměstnání dalších spolupracovníků.

Nyní hledáme nového/novou kolegu/kolegyni, na pozici:

SAMOSTATNÁ FINANČNÍ ÚČETNÍ

Náplň práce:

  • zodpovědnost za vedení účetnictví dle českých účetních standardů
  • účtování dlouhodobého majetku, příprava plateb, účtování bank a zálohových faktur, pokladny, faktur přijatých
  • zpracování podkladů pro daňová přiznání (DPPO, DPH, silniční daň atd.)
  • příprava účetní závěrky
  • metodické vedení malého účetního týmu
  • spolupráce a příprava podkladů pro oddělení controllingu
  • spolupráce s auditory a daňovými poradci

Požadujeme:

  • vzdělání ekonomického směru a praxi v oboru
  • zkušenosti s komplexním zpracováním účetnictví
  • znalost němčiny na komunikativní úrovni (výhodou)
  • pečlivost, spolehlivost, týmového hráče se schopností samostatně se rozhodovat
  • zodpovědný a důsledný přístup k práci
  • ochota na sobě pracovat

Nabízíme:

  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Dotované stravování v areálu společnosti
  • Zajímavou práci v úspěšné a stabilní společnosti
  • Další zaměstnanecké výhody
  • Místo výkonu práce: Rosice u Brna

Společnost
IMPACT INDUSTRY BRNO, a.s.
Adresa
Rosice
Brněnská 1027, Rosice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Příspěvek na dopravu, Ubytování/příspěvek na ubytování, Závodní stravování
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Fakturantka, Odborný asistent, Účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

IMPACT INDUSTRY BRNO, a.s., Zuzana Kovačičová