Jsme personálně poradenská společnost, pozice, které inzerujeme, hledáme pro naše klienty, společnosti české i nadnárodní, od velkých korporací po menší zastoupení i start-upy. Pokud se přesně v této konkrétní pozici nenajdete, neváhejte se na nás obrátit, zda nemáme pozici jinou, kterou tu neinzerujeme. Děkujeme.

MANAGER TÝMU TECHNICKÉ ÚDRŽBY

Pro našeho klienta hledáme vhodného technicky zdatného manažera na výše uvedenou pozici - Bude mít zodpovědnost za technickou údržbu zařízení (m.j. i pneumatika, hydraulika, vzduchotechnika...) , za vedení tří týmů.

Náplň práce:

  • Plánovat a řídit služby technické údržby (má pod sebou tři odborné týmy) včetně sledování rozpočtu, efektivity..
  • Zodpovídá za hladký denní chod, musí umět rychle reagovat a řešit náhlé problémy (pozor - nutná angličtina)
  • Zodpovídá za hladkou komunikaci s výrobními úseky, s jejich manažery
  • Koordinovat a sledovat činnosti dodavatelů, nastavení klíčových ukazatelů s dodavateli, řízení dodavatelských vztahů
  • Provádění pravidelných kontrol, plán kontrol
  • Zajišťovat dodržování bezpečnostních norem atd.

Klient na tuto pozici požaduje:

  • Předchozí zkušenost v oboru na seniorní samostatné, nebo lépe na manažerské pozici s vedením tymů
  • Výborné organizační a plánovací schopnosti, schopnost řídit složitější projekty
  • Zákaznicky orientovaný přístup
  • Znalost AJ a češtiny (či slovenštiny)

Co můžete očekávat:

  • mzda odpovídající náročnosti pozice
  • všechny nutné výrobní prostředky pro výkon práce
  • samostatnost a zodpovědnost

Pokud Vás pozice zaujala a splňujete podmínky (praxe, osobnost, znalost angličtiny), zašlete, prosím, svůj strukturovaný životopis v angličtině na adresu chlumska at sevenreasons.cz, nebo použijte tlačítka odpovědět. Děkuji.

Společnost
Seven Reasons s.r.o.
Adresa
okres Rakovník
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Zařazeno: Výroba a průmysl, Chemický průmysl, Strojírenství
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.