Mezinárodní dopravní společnost, Rosner Spedition und Logistik s.r.o., hledá pro svůj provoz v Mnichově Hradišti nového kolegu na pozici Dispečer/Speditér.

Dispečer, Speditér

Chceš pracovat samostatně a podílet se s naším týmem na provozu a rozvoji mezinárodní kamionové společnosti? Rád/a bys vytvářel/a smysluplné hodnoty a realizoval/a se v rámci plnění zajímavých pracovních úkolů? Pak pro Tebe máme zajímavou nabídku!

Máš chuť se učit novým věcem? Jsi samostatný/á a to, co se ostatním jeví jako PROBLÉM, je pro Tebe výzvou? Přesně takový aktivní přístup potřebujeme v našem týmu.

Hledáme šikovného kolegu/kolegyni, který/á se v rámci dopravního oddělení může relalizovat mezi pozicemi dispečer a speditér. Praxe může být výhodou, ale pokud ji nemáš, není to na škodu. Rádi Tě vše naučíme a je jen na Tobě, kterým směrem se budeš chtít profilovat a posouvat.

Neméně důležitým předpokladem pro vykonávání těchto činností je uživatelská znalost práce na počítači, komunikativnost a znalost alespoň jednoho cízího jazyka (NJ, AJ) na komunikativní úrovni.

Co nabízíme?

Jsme nadšeni pro věc a umíme individuálně ohodnotit poctivou práci. Nabízíme progresivní mzdové ohodnocení a řadu zajímavých benefitů jako jsou třeba: voda, káva a ovocné svačinky, volání pro rodinu za zvýhodněných podmínek, životko a teambuildingové akce.

Zaujala Vás naše nabídka? Neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na spolupráci!


Informace o pozici

Společnost
Rosner Spedition und Logistik s. r. o.
Adresa
Černá silnice 369, Mnichovo Hradiště
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Němčina (Pokročilá) nebo Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Administrativa, Doprava, logistika a zásobování, Dispečer, Disponent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.


Rosner Spedition und Logistik s. r. o., Roman Zita
Černá silnice 369, 295 01 Mnichovo Hradiště, Česká republika
tel.: 326 373 330