Jsme firma zabývající se výrobou kompozitních materiálů.
Ve spolupráci s americkou společností Strandex vyrábíme terasová prkna, ploty a fasády z materiálu WPC (WOOD-PLASTIC COMPOSITE). Své výrobky vyvážíme do celého světa.

Administrativní pracovník, obchodní asistent, recepční

Hledáme nové kolegy/ně do našeho týmu.

Požadujeme

· SŠ vzdělání

· obchodní talent

· smysl pro jednání s klienty

· výborné komunikační a organizační dovednosti

· aktivní přístup k plnění úkolů, pečlivost, spolehlivost

· vlastní iniciativu, kreativitu, samostatnost

· schopnost samostatného rozhodování, odolnost vůči stresu

· ochotu učit se (i v oblasti technického charakteru)

· perfektní znalost českého jazyka

· aktivní znalost anglického nebo německého jazyka

· uživatelskou znalost práce na PC (MS Office, Internet)

· zkušenost z podobné pozice výhodou

Nabízíme

· odpovídající platové ohodnocení

· zajímavou a odpovědnou práci v přátelském kolektivu

· možnost budovat kariéru v perspektivním odvětví

· možnost seberealizace a postupu

Náplň práce

· evidence, třídění korespondence, odesílání pošty

· vkládání a aktualizace dokumentů, dokladů, informací

· běžná administrativa

· vyřizování telefonních hovorů, e-mailů

· kompletní správa a zpracovávání došlých objednávek od zákazníků, obchodních zástupců, z e-shopu

· evidence stavu zásob

· fakturace

· tvorba cenových nabídek

· komunikace se zákazníky (dotazy, připomínky, reklamace)

Místo práce: Bukovany 181, Týnec nad Sázavou

V případě zájmu zašlete CV.

Společnost
WPC - WOODPLASTIC a.s.
Adresa
Bukovany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá) nebo Němčina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Prodej a obchod, Zákaznický servis, Administrativní pracovník, Fakturantka, Recepční, Manažer prodejního týmu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice vhodná pro důchodce.

WPC - WOODPLASTIC a.s., Vanda Kučerová
602 530 797