Junior IT specialista

Pro našeho klienta, společnost zabývající se mobilními technologiemi a službami Enterprise Mobility Managementu, hledáme vhodného kandidáta na pozici Junior IT specialista.

Náplň práce:

  • podpora systémů Enterprise Mobility Management u našich zákazníků
  • práce v týmu, který monitoruje a spravuje mobilní technologie významných společností u nás i v zahraničí
  • pomoc koncovým uživatelům a lokálním IT administrátorům při řešení jejich problémů

Požadavky:

  • pokročilé znalosti některého z moderních operačních systémů (Windows10, mac OS, Android, iOS)
  • proaktivní přístup a nadšení učit se novým věcem
  • výhodou jsou předchozí zkušenosti se správou koncových zařízení (mobilní zařízení, desktopy, tablety), serverů a podporou uživatelů
  • plynulou znalost angličtiny slovem i písmem
  • samostatnost, ale i schopnost týmové spolupráce
  • ochotu pracovat na směny

Nabízíme:

  • odpovídající finanční ohodnocení
  • moderní technické vybavení potřebné k práci
  • práci v kanceláři v centru Brna i práci z domova dle Tvých potřeb
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • pohodový kolektiv podobně naladěných jedinců
  • neformální firemní akce
  • Místo pracoviště: Brno

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Společnost
PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
Adresa
Brno
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Dovolená 5 týdnů, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, IT konzultant, Pracovník help desku, Support IS, SW architekt
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura