Pro naší vinotéku v prostoru HM Albert přijmeme šikovnou a spolehlivou prodavačku/ prodavače. Pracovní doba PO-NE 9:00 - 20:00, práce je na krátký/dlouhý týden.

Náplň práce: komunikace se zákazníky, doplňování a vystavování zboží, práce s PC, prodej lahvového a stáčeného vína

Požadujeme:

• zdravotní průkaz
• trestní bezúhonnost
• příjemné vystupování
• kladný vztah k prodeji

Nabízíme:
• práci na hlavní pracovní poměr
• dobré finanční ohodnocení, slevu na nákup našeho sortimentu
• zajímavou náplň práce
• zázemí velké společnosti
• příjemné a pohodové pracovní prostředí
• zaškolení do oboru vinařství přímo na prodejně

Společnost
VD Vinotéky s.r.o.
Adresa
Gerská 1235/10, Plzeň – Bolevec
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 14 000 – 16 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Prodej a obchod, Prodavač
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice vhodná pro důchodce.

VD Vinotéky s.r.o., Veronika Krausová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.