Barton Consulting je specializovanou agenturou zaměřenou na vyhledávání IT a finančních odborníků pro klienty z řad prestižních českých i zahraničních společností. Poskytujeme profesionální služby v oblasti recruitmentu a executive search založené na dlouholetých zkušenostech se zprostředkováním zaměstnání na manažerské i úzce specializované pozice.

Za více než deset let jsme našli nové zaměstnání stovkám odborníků.

V této chvíli aktuálně poptáváme následující pozici:

Senior Administrátor/Konzultant - monitoring systémů

Pro našeho klienta, který poskytuje svým zákazníkům dodávky softwaru a služeb v oboru informačních systémů včetně řízení projektů a poradenství v oblasti strategie rozvoje ICT, hledáme nového kolegu, systémového administrátora se znalostí jak OS MS Windows tak částečně Linuxu, který se specializuje na oblast monitoringu. Vhodný kandidát by měl mít již dostatek zkušeností s monitoringem a chuť posunout se do role konzultanta na projektech pro klienty...

Náplň práce:
Analýza prostředí u zákazníka, výběr vhodného monitorovacího nástroje, jeho nasazení, nastavení dohledu
Poskytnutí podpory a konzultací dle požadavků zákazníků
Dokumentace
Další péče a rozvoj u dodaných řešení
Sledování trendů v oblasti monitoringu

Požadujeme:
Minimálně 4 roky zkušeností se správou OS (MS Windows, Linux), zkušenost s monitoringem aplikací např. v Nagios, Icinga, Zabbix, apod.
Zkušenost s nasazováním aplikací
Zkušenost s automatizací (Ansible, Chef apod.), znalost skriptování v Powershell, Bash nebo Python
Příjemná a komunikativní osobnost, chuť pracovat s klienty na projektech
Znalost angličtiny na úrovni psaní a čtení
Plynulá čeština

Nabízíme:
Spolupráci na hlavní pracovní poměr nebo IČO
Práci na dlouhodobých projektech
Profesní rozvoj a možnost růstu v rámci firmy s plochou organizační strukturou
Odborné vzdělávání, mezinárodně uznávané certifikace
Solidní základní mzdu a projektové odměny podle individuálního výkonu práce
Pružnou pracovní dobu
Možnost občasné práce z domova
SIM kartu s neomezeným voláním v rámci ČR
Příspěvek na penzijní/životní připojištění až do výše 4.000 Kč/měsíčně
stravenky
Volný dress code

Společnost
BARTON Consulting s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá), Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickday, Firemní akce, 13. plat, Individuální rozpočet na osobnostní růst
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Správce operačních systémů a sítí, Správce aplikačního SW, Support IS, Architekt HW systémů, IT konzultant, IT analytik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Personální agentura