MYJÓMI družstvo invalidů je společnost, která zaměstnává 90% lidí s hendikepem.

Pro zavedenou provozovnu v centru Brna hledáme spolehlivého pracovníka na pozici Pomocného technika bezpečnosti práce a požární ochrany.

Náplň práce:

- přípravné práce při zpracovávání dokumentace BOZP

- školení zaměstnancům v oblasti BOZP

- komunikace a spolupráce s vedoucími provozoven

- vedení agendy školení BOZP zaměstnanců

Požadujeme:

- pokročilé komunikační dovednosti, samostatnost, pečlivost

- praxe na podobné pozici výhodou (ne podmínkou)

- znalost práce na PC

- řidičské oprávnění sk. B

Nabízíme:

- dlouhodobou spolupráci na HPP (6hod)

- pracovní smlouva na dobu neurčitou

- pracovní doba 8:00 - 14:00

- nástup možný ihned

Pouze pro OZP.

V případě zájmu volejte paní Aleně Drábkové +420 603 349 824.

Odpovědí na tento inzerát vyjadřujete svůj souhlas se správou, zpracováním a uchováním vašich osobních údajů za účelem získání zaměstnání pro vaši osobu a veškerá data budou zpracována a uchovávána pouze v rozsahu nezbytném pro naplnění tohoto účelu. Souhlas poskytujete na dobu 5ti let, ale může být kdykoli písemně odvolán. Zároveň potvrzujete, že osobní údaje uvedené ve vašem životopise jsou pravdivé a přesné.

Společnost
MYJÓMI družstvo invalidů
Adresa
Špitálka 91/23, Brno – Trnitá
Požadované vzdělání: Základní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 12 000 – 12 500 Kč / měsíc
Zařazeno: Ostraha a bezpečnost, Řemeslné a manuální práce, Výroba a průmysl, Technik BOZP, Dělník, Údržbář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné pro: tělesně postižení.

MYJÓMI družstvo invalidů, Alena Drábková
603 349 824
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.