Jste účetní a baví vás to? Chcete se naučit něco nového, pracovat s moderními systémy, láká vás prostředí cestovního ruchu? Jestli ano, tak neváhejte a přidejte se k týmu CK Blue Style, která patří mezi největší a nejoblíbenější cestovní kanceláře na našem trhu.

Senior účetní v cestovním ruchu

Co vás čeká:

  • Práce v týmu 4 účetní na centrále jedné z největších cestovních kanceláři.
  • Samostatná práce v rámci účetní agendy.
  • Aktivní práce se systémem Navision a podílení se na vývoji systému.
  • Spolupráce na uzávěrkových operacích a přípravě daňových přiznání.
  • Zpracovávání statistických výkazů.
  • Komunikace s dodavateli.

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru.
  • Praxi na pozici účetní s proaktivním přístupem.
  • Znalost účetních předpisů a souvisejících daňových zákonů.
  • Komunikativnost, přesnost, pečlivost a orientaci na detail.
  • Znalost softwaru NAV2017 velkou výhodou.
  • MS Office (Outlook, Word, Excel) – středně pokročilá úroveň.

Nabízíme vám:

  • Pracovní místo v nové kancláři v Danube House v Karlíně
  • Pružnou pracovní dobu.
  • Stravenky v hodnotě 100 Kč.
  • MultiSport kartu jen za 350,-/měs.
  • Slevy na zájezdy.
  • Firemní jazykové kurzy angličtiny zdarma na pracovišti.
  • Vzdělávaní dle potřeb hrazené společností.

Společnost
Blue Style k.s.
Adresa
Karolinská 650/1, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Benefity: Příspěvek na dovolenou, Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickday
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Blue Style k.s., Eva Němcová
t: 603 501 084