Centrum sociálních služeb Praha

Recepční na Zimní noclehárně Michle

Centrum sociálních služeb Praha v rámci zimních opatření pro lidi bez domova hledá vhodné uchazeče na pozici recepční.

Náplň práce:

Zabezpečení chodu recepce noclehárny

Příjem klientů, evidence, monitorování

Zabezpečení pořádku

Požadavky:

Práce spíše vhodná pro fyzicky zdatné muže

Odpovědnost, rozhodnost, komunikativnost

Trpělivost, odolnost vůči stresu

Čistý výpis rejstříku trestů

Nabízíme:

Práce ve směnném provozu ( noční směny)

Pracovní smlouva na dobu určitou od 1.12.2018 do 15.4.2019

Stravenky

Místo výkonu práce: Praha 4, Michle

Nástup: 1.12.2018

Své žádosti s motivačním dopisem a životopisem zasílejte do 20.11.2018.

CSSP si vyhrazuje možnost nepřijmout na danou pracovní pozici žádného z uchazečů.

Zasláním svých osobních materiálů uchazeči souhlasí s uchováním těchto materiálů po dobu výběrového řízení. Následně budou materiály skartovány / smazány.

Adresa
Žilinská 2769/2, Praha – Záběhlice
Požadované vzdělání: Základní
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Ostraha a bezpečnost, Vrátný
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Centrum sociálních služeb Praha, Dana Kollárová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.