Kinstellar je přední mezinárodní advokátní kancelář s dlouholetou působností v regionu střední Evropy, Střední Asie a Turecka. Spolupracujeme s mnoha z největších světových společností, finančních institucí a předních mezinárodních advokátních kanceláří.

Asistentka do mezinárodní AK

Do svého týmu hledáme novou kolegyni na plný, případně zkrácený úvazek (pondělí – čtvrtek), pracovní doba v čase mezi 8:30 a 17:00 hodin (případně 8.00 – 16.30). Pozice zahrnuje práci pro právníky různých seniorit.

Co vás čeká:

  • administrativní podpora právníků,
  • úprava a tvorba právních dokumentů,
  • zajišťování fakturace klientům,
  • vedení a správa databáze kontaktů,
  • zajišťování pracovních cest a jejich vyúčtování ve spolupráci s účetním oddělením,
  • správa datových schránek,
  • evidence docházky členů týmu

Co nabízíme:

  • práci na plný úvazek (případně na zkrácený úvazek pondělí – čtvrtek),
  • pracovní dobu od 8.30 – 17.00 h (případně 8.00 – 16.30 h),
  • příjemné a moderní prostředí v centru Prahy,
  • práci v přátelském týmu,
  • zázemí dobře fungující zavedené mezinárodní advokátní kanceláře,
  • odpovídající finanční ohodnocení (s ohledem na délku praxe a zkušenosti),
  • širokou škálu firemních benefitů

Co požadujeme:

  • minimálně středoškolské vzdělání,
  • odolnost vůči stresu, schopnost samostatně řešit problémy,
  • středně dobrou znalost angličtiny slovem a písmem,
  • pokročilou znalost MS Office (Word, Excel),
  • výborné organizační a komunikační dovednosti,
  • pozitivní přístup k práci,
  • předchozí zkušenosti s administrativou
  • zkušenosti na pozici asistentky v advokátní kanceláři velkou výhodou

Předpokládaný nástup: od 1. 12. 2018

V případě zájmu nám zašlete svůj životopis a motivační dopis.

Společnost
Kinstellar, s.r.o., advokátní kancelář
Adresa
Na příkopě 1096/19, Praha – Staré Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickday, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Právní služby, Administrativní pracovník, Asistentka
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel