Hledá pracovníka/ci na pozici:

Interní lektor angličtiny pro zaměstnance

Techmania Science Center o. p. s. hledá kolegu /kolegyni RODILÉHO MLUVČÍHO na pozici interního lektora pro zaměstnance:

Náplň práce:

Výuka a zlepšování angličtiny ve společnosti
Rozdělení zaměstnanců do skupin dle jazykové úrovně
Příprava výukových hodin, konverzace, testy aj.
Korektury anglických textů
Výuka angličtiny ve dětské skupině
Evidence a řízení docházky zaměstnanců

Požadujeme:

Rodilý mluvčí v AJ
Praxe ve výuce

Nabízíme:
Pracovní poměr od ledna 2019
0,5 pracovní úvazek
Mzdové ohodnocení - dle dohody
Zaměstnanecké benefity

Techmania Science Center o. p. s. is looking for native speaker colleague for teaching english:

Job description:

Teaching and improving the language level in company (getting better)
Dividing employees into the groups / language level
Preparing the training lessons, noversation, test, etc
Proofreading english texts
Teaching english in a children´s school (part of TSC)
Control of english attendance

We require:

English native speaker
Practice in teaching

We offer:

Employment since January 2019
Half time work (4 hours a day), employment contract.
Wage - according to the agreement

Společnost
Techmania Science Center o.p.s.
Adresa
U Planetária 2969/1, Plzeň – Jižní Předměstí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům
Zařazeno: Vzdělávání a školství, Lektor/instruktor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice vhodná pro důchodce.