Sdružení chránící práva k filmům hledá vhodného kandidáta na pozici Právník Junior. Nabízíme zajímavou a různorodou práci v kanceláři v centru Prahy. Pracovní pozice je vhodná i pro absolventy. Podle schopností kandidáta může být součástí náplně práce i vedení osvětového projektu.

Právník Junior

Náplň práce:

• zpracovávání odborných vyjádření a vyčíslení majetkové újmy

• správa agendy vymáhání majetkové újmy

• podávaní opravných prostředků a podání v trestních a správních věcech

• správa složek právních případů a spolupráce s orgány činnými v trestním řízení

• příprava podkladů pro vedení trestněprávních a občanskoprávních sporů

• základní právní poradenství z oblasti autorského práva pro veřejnost

• spolupráce na připomínkování právních předpisů z oblasti činnosti sdružení

• komunikace se členy sdružení a příprava pravidelných reportů o činnosti sdružení

• příležitostná přednášková činnost

Požadavky:

• VŠ vzdělání právnického zaměření

• pokročilá uživatelská znalost běžných kancelářských PC programů (MS Office)

• dobrá orientace v autorském právu a trestním řízení

• znalost problematiky a právní úpravy internetu

• pasivní znalost AJ

• příjemné vystupování, vysoká úroveň ve verbální i písemné komunikaci

• spolehlivost, odpovědnost a pečlivost

• schopnost a ochota sebevzdělávání

• aktivita

• komunikativnost

• přehled o filmech a zájem o ně

Výhodou, nikoliv nutným požadavkem:

• psaní všemi deseti

• aktivní znalost AJ

• ŘP sk. B

Nabízíme:

• zajímavou a nestereotypní práci

• práci v mladém nekuřáckém kolektivu

• odpovídající platové ohodnocení

• nadstandardní zaměstnanecké výhody

• klidné pracoviště v centru Prahy

NÁSTUP PROSINEC 2018, LEDEN 2019

Společnost
Česká protipirátská unie
Adresa
Sokolovská 37/24, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickday, Možnost občasné práce z domova, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Právní služby, Právník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Česká protipirátská unie, Eva Horáková
222 328 778
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.