Pro našeho klienta, špičkovou komunikační agenturu působící dlouhodobě na českém trhu, hledáme kandidáta/kandidátku na juniorní pozici v účetním oddělení

Accountant/ Účetní

Hledáme vhodnou kandidátku na pozici junior účetní.

Požadujeme:
Vzdělání ekonomického směru.
Znalost podvojného účetnictví.
Pečlivost, zodpovědnost, loajalitu.

Uživatelskou znalost práce na PC.
Samostatnost, komunikativnost.

Náplň práce:
Zpracování prvotních dokladů.
Účtování veškerých dokladů.
Zpracování měsíčního přiznání k dani z příjmu a DPH.
Zpracování podkladů pro měsíční reporting.

Nabízíme:

Spolupráci se zkušenými účetními.
Zázemí prosperující společnosti.
Odpovídající finanční ohodnocení.

Pokud tato nabídka vzbudila váš zájem a splňujete výše uvedené požadavky, zašlete svůj strukturovaný životopis. Nezapomeňte připojit telefonické spojení na vás. Po této odezvě vás budeme kontaktovat a domluvíme se na dalším postupu.

DĚKUJEME, ŽE JSTE OSLOVIL/A NAŠI AGENTURU ZA ÚČELEM VYHLEDÁNÍ ZAMĚSTNÁNÍ.

SHORTLIST, s.r.o.

Společnost
SHORTLIST s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Prodej a obchod, Administrativní pracovník, Účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.