Pro našeho klienta, prestižní komunikační agenturu, hledáme kandidáta na uvedenou pozici

Project Executive

Pro významnou komunikační agenturu působící na českém trhu hledáme reprezentativní osobu na pozici Project Executive.

Náplň práce:
- spolupráce s týmem na přípravě a zajištění realizace projektů
- public affairs, jednání s představiteli profesních svazů, komor, státní správy, samosprávy
- práce s cílovou skupinou (CRM)
- práce s databázemi
- produkční zajištění eventů

Co od vás očekáváme:

- výborné prezentační dovedosti
- komunikativnost, loajalitu, samostatnost
- analytické schopnosti
- komunikativní znalost angličtiny

Co vám nabízíme:
- Zázemí renomované agentury
- Možnost kariérního růstu
- Možnost spolupráce s nejlepšími profesionály v oblasti komunikačních strategií a PR pro významné klienty agentury
- Odpovídající finanční ohodnocení
- Kolegiální atmosféru, vstřícnost, spolupráci a podporu

Pokud tato nabídka vzbudila váš zájem, zašlete svůj strukturovaný životopis s fotografií. Nezapomeňte připojit telefonické spojení na vás. Pokud budete splňovat požadavky našeho klienta, budeme vás kontaktovat a domluvíme se na dalším postupu.

DĚKUJEME, ŽE JSTE OSLOVIL/A NAŠI AGENTURU ZA ÚČELEM VYHLEDÁNÍ ZAMĚSTNÁNÍ. J
SHORTLIST, s.r.o.

Společnost
SHORTLIST s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Project Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná pro absolventy.