Společnost VIA Consult a.s. se zabývá především administrací a poradenstvím v oblasti veřejných zakázek, kde máme za sebou dlouholeté zkušenosti a každým rokem administrujeme výběrová řízení v řádu miliard korun.

Pro doplnění kolektivu našich odborníků hledáme spolehlivého, komunikativního a odborně zdatného člověka, který by chtěl posílit náš tým na pobočce v centru Brna, na Kopečné 12.

Požadujeme:

· Vzdělání v oblasti práva nebo obdobné, VŠ výhodou

· Praxe v oboru veřejných zakázek či zkušenost s projekty dotovanými v rámci operačních programů výhodou

· Zodpovědnost, samostatnost, pečlivost, loajalita

· Dobrá znalost práce s MS Office (MS Word, MS Excel, MS Outlook)

· Komunikativnost

Nabízíme:

· Další vzdělávání a růst v oboru veřejných zakázek a dotační oblasti

· Služební notebook, telefon

· Příjemné pracovní prostředí v mladém kolektivu

· Částečně flexibilní pracovní dobu

Náplň práce:

· Kompletní administrace výběrových řízení

· Komunikace s uchazeči, zadavateli a poskytovateli dotace

· Příprava stanovisek, rozhodnutí, smluv

· Právní poradenství a konzultační činnost v oblasti veřejných zakázek a v oblastech souvisejících

Nástup: dohodou

Mzda: dohodou - dle praxe a zkušeností

Společnost
VIA Consult a.s.
Adresa
Kopečná 234/12, Brno – Staré Brno
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: Administrativa, Právní služby, Služby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel