Produkt manager (nutritional supplements) pro ČR

Vhodného kandidáta na pozici Produkt manager pro oblast nutritional supplements hledáme pro zavedenou kosmetickou společnost.

Náplň práce:

  • Příprava obchodní strategie pro oblast nutritional supplements v ČR.
  • Vytváření, zajištění a realizaci akcí.
  • Podílení se na vývoji prodejních a marketingových kampaní zaměřených na vedoucí, konzultanty a konečné spotřebitele.
  • Zodpovědnost za reporty a analýzy KPI v oblasti Wellness.
  • Sledování konkurence na českém trhu: nové produkty, sdílení informací o trhu, legislativa, sledování trendů.
  • Spolupráce s interními týmy (marketingové, obchodní oddělení atd.).

Požadujeme:

  • Vzdělání VŠ (minimálně Bc.).
  • Perfektní schopnost prezentace, komunikace.
  • Obchodní duch se zkušeností s KPIs.
  • Schopnosti dobrého kouče, plánovače.
  • Orientaci na úspěch, sebevědomí a schopnost samostatného rozhodování.
  • Dobrou znalost MS Office (převážně Excel, Powerpoint).
  • ŘP sk.B (aktivní řidič, ochota cestovat po ČR).
  • Denní komunikace v anglickém jazyce.

Nabízíme:

  • Zaměstnání v prestižní kosmetické společnosti.
  • Rozvíjení svých dosavadních zkušeností s prostorem pro vlastní nápady.
  • Spolupodílení se na budování silné produktové řady známé kosmetické značky v oblasti Wellness (nutritional supplements).

V případě zájmu o doplňující informace můžete kontaktovat přímo paní Kajzrovou- tel. +420 725 279 647, nebo: Kajzrova zavináč acantha tečka cz

Společnost
ACANTHA,s.r.o.
Adresa
Praha – Strašnice
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá), Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 30 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: Marketing, Prodej a obchod, Account Manager, Marketingová strategie, Product Manager, Specialista marketingu, Product Specialist
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Personální agentura