Chcete ve svém životě změnu a chcete začít vydělávat v oboru, kde je průměrný plat 70 tisíc? Hledáme lidi pro rozšíření našeho stávajícího týmu, kteří umí si jít za svým.

Na základě spolupráce s námi, je náš klient schopen udělat správné rozhodnutí, které nejlépe odpovídá jeho cílům a možnostem a zároveň mu přinese do budoucna reálné zhodnocení jeho prostředků.

OBCHODNÍK na BURZE - Ostrava

Náplň práce:

  • komunikace s potenciálními klienty - email, telefon
  • příprava, účast a vedení obchodních jednání
  • práce s naší databází

Co tě bude čekat:

  • základ 20 000/ možno navýšit na 35 000 + provize + bonusy
  • školení každý týden - odborné znalosti nebo obchodní dovednosti
  • Motivační akce formou soutěží o auto, telefon, dovolené, vstupenky o různé akce apod.
  • Svátky a víkendy volné

Požadujeme:

  • zdravý selský rozum
  • chuť na sobě pracovat
  • nebát se změny
  • práce na plný úvazek

Společnost
Main Stream Investments s.r.o.
Adresa
Stodolní 342/1, Ostrava – Moravská Ostrava
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 20 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce, Dovolená více než 5 týdnů, Možnost delšího neplaceného volna, Profesní/osobní kouč
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Marketing, Prodej a obchod, Makléř, Marketingová komunikace, Obchodní zástupce, Pojišťovací poradce, Pracovník call centra, Realitní makléř
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.