Centrum sociálních služeb Praha

Sociální pracovník/ce azylového domu pro rodiny s dětmi

Požadujeme:

VŠ/ VOŠ Kvalifikační předpoklady pro výkon sociálního pracovníka dle § 110 zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách

Odpovědnost

Spolehlivost

Flexibilitu

Týmovou spolupráci

Znalost prostředí a práce v azylových domech výhodou

Trestní bezúhonnost

Náplň práce:

Poskytování sociálně-právního poradenství

Pomoc při uplatňování práv, oprávněných zájmů, pomoc při obstarávání osobních záležitostí. Jednání se zájemci o službu a uzavírání smluv se zájemci službu

Individuální plánování a práce s klientem, zprostředkování návazných služeb

Vykonávání analytické, koncepční a metodické činnosti v individuální a skupinové práci s klientem

Komunikace se správními orgány a jinými organizacemi v zájmu uživatelů služby

Administrativní činnosti

Nabízíme:

Zajímavé finanční ohodnocení

5 týdnů dovolené, sick days, stravenky,vzdělávání a osobní rozvoj

Úvazek 1,0 práce na dobu neurčitou

Místo výkonu práce: Praha 4

Nástup: 15. 12. 2018

Své žádosti s motivačním dopisem a životopisem zasílejte do 30.11.2018.

CSSP si vyhrazuje možnost nepřijmout na danou pracovní pozici žádného z uchazečů.

Zasláním svých osobních materiálů uchazeči souhlasí s uchováním těchto materiálů po dobu výběrového řízení. Následně budou materiály skartovány / smazány.

Adresa
Žilinská 2769/2, Praha – Záběhlice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání, Dovolená více než 5 týdnů
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Centrum sociálních služeb Praha, Dana Kollárová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.