personální agentura pro oblast farmacie a zdravotnictví hledá vhodné kandidáty na pozici

Medicínský reprezentant Plzeňský kraj

Pro doplnění týmu našeho klienta, perspektivní generickou farmaceutickou společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici farmaceutického reprezentanta pro okresy Příbram, Plzeň, Písek, Strakonice, Cheb, Karlovy Vary
Podmínkou je faktické bydliště v tomto regionu a praxe ve farmaceutickém oboru

Náplň práce:
• pravidelné návštěvy, udržování a rozvoj spolupráce s klienty (lékaři, farmaceuti) ve svěřeném regionu
• propagace Rx produktů renomované společnosti
• realizace vlastních seminářů pro lékaře a lékárny
• prezentace na odborných seminářích
• pravidelný reporting

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání
• obchodní nadání, příjemné vystupování, dobré komunikační a prezentační dovednosti
• ochota učit se a odborně se rozvíjet
• znalost práce na PC
• řidičský průkaz sk.B a ochota cestovat

Nabízíme:
• zaměstnání ve stabilní mezinárodní společnosti
• možnosti dalšího profesního vzdělávání
• velmi dobré pracovní ohodnocení a firemní benefity
• PC, mobil, služební vůz i k osobnímu užívání
• nástup dohodou

V případě, že Vás nabídka oslovila, posílejte, prosím, svá CV opatřená fotografií. Vybrané zájemce pozveme na osobní schůzku.

Společnost
Androsa, s.r.o.
Adresa
Plzeňský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 35 000 – 40 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Farmacie, Farmaceutický reprezentant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura