Společnost Stangl Technik Česko spol. s r.o. je dodavetelem vyspělých technologií a poskytovatelem plného servisu v oblasti TZB (ÚT, VZT, klimatizace, elektro, MaR,..), obnovitelných zdrojů energie, komunikační techniky, průmyslových instalací a inženýringu.

SAMOSTATNÁ/Ý ÚČETNÍ

Co bude Vaším úkolem:

- komplexní vedení účetnictví přidělené dceřiné společnosti
- správa fakturace (faktury přijaté, vydané)
- účtování pokladny, vyúčtování záloh, vyúčtování cest. příkazů, bankovních výpisů
- příprava podkladů pro měsíční/roční závěrky a reporting
- komunikace s úřady (ZP, OSSZ)
- spolupráce a příprava podkladů pro auditory apod.

Požadujeme:

- praxi na pozici samostatné účetní min. 1 rok
- všeobecnou znalost finančního účetnictví pro fyzické a právnické osoby, daňové problematiky (DPFO, DPPO, DPH, KH a daně silniční)
- dobrou znalost práce na PC
- spolehlivost, samostatnost, přesnost, pečlivost, zodpovědnost
- organizační a komunikační schopnosti
- týmový hráč

Nabízíme:

- hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou s tříměsíční zkušební dobou
- práci v úspěšné instalační společnosti, která dlouhodobé roste a rozvíjí se
- možnost profesního rozvoje a seberealizace, pravidelná školení
- 5 týdnů dovolené
- mobilní telefon, notebook
- roční bonus
- rozmanitá práce v příjemném kolektivu na Praze 4 - Kunratice zahrnující různorodé oblasti podnikání klientů

Společnost
Stangl Technik Česko spol. s r.o.
Adresa
Dobronická 1256, Praha – Kunratice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 32 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Finanční účetní, Účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel