Senior obchodník IT

Pro našeho klienta, společnost poskytující IT služby na míru každého zákazníka, hledáme nového kolegu na pozici Senior obchodník IT.

Požadujeme:

  • Obchodní praxi minimálně 3 roky (v IT výhodou)
  • Samostatnost
  • MS Office
  • Orientaci v IT výhodou
  • ŘP Sk. B
  • AJ výhodou

Náplň práce:

  • Akvizice nových zákazníků
  • Péče o získané zákazníky
  • Telefonický i osobní kontakt s klienty
  • Příprava nabídek

Nabízíme:

  • Fixní plat až 40 000 Kč + bonusy
  • Mobilní telefon, notebook
  • Po zapracování auto k soukromým účelům
  • Preferujeme spolupráci na ŽL, ale je možnost i HPP
  • Možnost home office
  • Praha - Karlín

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Společnost
PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
Adresa
Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Prodej a obchod, Account Manager, IT konzultant, Obchodní zástupce, Obchodní ředitel/manažer, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Personální agentura