SENIOR ACCOUNT MANAGER „velká bílá technika“ AGMJ00256-2

Pro našeho dlouhodobého klienta, značku v oblasti spotřebního elektro pro domácnost, pro útvar obchodu – s důrazem na klíčové partnery, moderní trhy, pro vedení kompletní péče, agendy, pro strategie a realizaci pro svěřené výrobky, obsazujeme pozici:

SENIOR ACCOUNT MANAGER „velká bílá technika“ – moderní obchodní kanály – strategie, péče

Náplň práce
Pozice je v týmu Key Account Manažerů. Máte odpovědnost za svěřený typ sortimentu a partnerů. Hlavní portfolio budete mít v sortimentu MDA (velká bílá).

Klíčové bude jednání k prodeji a marketingu, nastavení a udržování či úpravy ke klíčovým partnerům – moderním řetězcům. Pracujete s vlastními výrobky značky. MÁME AKTIVNÍ MARKETING, značka je oblíbená u koncového zákazníka

Dalšími kroky práce budou:

  • převzetí svěřených partnerů – podklady pro jednání, novinky, doplňky v sortimentu
  • vyhodnocení stávajících dodávek sortimentu – bílá technika – svěřená část – reporting, forecasty
  • implementace marketingu – plánů, využití nástrojů např. promoakce, letákové materiály, banery apod.
  • úzká spolupráce, zastupitelnost s kolegy v obchodu
  • komunikace ke kolegům k řešení brandu pro spotřebitele rodinný sortiment atd
  • odpovědnost k vedení obchodní divize

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání – ekonomie, obchod, marketing apod.
  • praxe na pozici account, key account manažer – optimálně FMCG – elekronika, technika, spotřebiče, sortiment pro domácnost atd. je vítána, otevřeni jsme i kolegům s blízkou zkušeností např. nářadí, zahrada, DIY apod.
  • zkušenost v jednání k partnerů j tzv. moderního obchodního trhu, z tradičních trhů
  • velmi dobrá úroveň jednání, organizační zdatnost
  • zkušenost s konkrétním brandem či sortimentní skupinou
  • PC znalost – uživatelsky
  • znalost angličtiny – komunikativně, schopnost příležitostně jednat k centrále značky či obchodní partnerům

Nabízíme:
Zázemí známé značky. Spotřebitelsky oblíbený sortiment. Jasná podpora vedení firmy pro další rozvoj a strategii firmy v rozvoji dalších aktivit ČR. Rozsáhlý systém benefitů např. dovolená navíc, kvalitní zázemí pro práci, ocenění u kvalitní trvalé spolupráce.

Společnost
STIMUL, personální poradenství
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Prodej a obchod, Elektrotechnika a energetika, Marketing, Account Manager, Key Account Manager, Brand manager, Obchodní zástupce, Product Specialist, Product Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

STIMUL, personální poradenství, Barbora Karlíková