Člověk v tísni, o. p. s.
Šafaříkova 635/24
120 00 Praha 2

CRM specialista/ka – správce databáze, analytik

Úvazek: plný, pracovní smlouva na dobu neurčitou
Termín nástupu: únor/březen 2019
Lokalita: Praha

Člověk v tísni, o.p.s. je jednou z největších neziskových organizací ve střední Evropě. Pomáháme v zahraničí i v ČR. Do našeho pražského fundraisingového týmu hledáme novou posilu na pozici CRM specialista/ka – správce databáze, analytik.

Náš fundraisingový tým se stará více než 30.000 dárců. Přinášíme jim informace o využití jejich darů, pořádáme pro ně zajímavé akce a staráme se i o servis spojený s darováním. S dárci budujeme dlouhodobý vztah založený na dobré zkušenosti a důvěře. CRM specialista/ka – správce databáze, analytik má v celém 25členném týmu klíčovou roli.

Náplň práce

Správa dárcovské databáze a řízení datových procesů

  • Zajišťuje integritu, bezpečnost a spolehlivost dat, dohlíží nad kvalitou dat.
  • Spolupracuje s vývojáři na rozvoji a úpravách databáze. Koordinuje požadavky celého týmu.
  • Zajišťuje technickou podporu call centru.

Analýza dat

  • Získává a zpracovává data z databáze a ostatních SW nástrojů. Dává číslům smysl.
  • Vyhodnocuje úspěšnost jednotlivých kampaní.
  • Vyhodnocuje celoroční výsledky fundraisingového týmu.
  • Mapuje databázi kontaktů a ve spolupráci s koordinátorem kampaní hledá nové příležitosti pro oslovení dárců a rozšiřování dárcovské základny.
  • Zajišťuje podporu kolegům, dodává potřebné statistiky a informace o dárcích a darech.

Očekáváme

Do fundraisingového týmu hledáme člověka, který:

  • myslí analyticky, miluje práci s daty, kamarádí se s excelem a rád hledá v datech informace a souvislosti,
  • má zkušenost s pokročilejší prací v excelu (kontingenční tabulky, vzorce jako svyhledat atp..)
  • dokáže navrhnout a spočítat základní statistické ukazatele a metriky, udělá si v datech pořádek,
  • chce, aby výsledky jeho práce přinášely reálný užitek a výsledek,
  • ideálně má zkušenost s prací s databází kontaktů,
  • ideálně má zkušenost s databázovými a komunikačními SW a technologiemi (typu Salesforce, Microsoft Dynamics Navision, SmartEmailing, Mailchimp,...)
  • ideálně má zkušenost s Bussiness Intelligence nástroji.

Nabízíme

  • Zázemí stabilní neziskové organizace s nadnárodní působností
  • Neformální a otevřené pracovní prostředí v centru Prahy
  • Příležitostně možnost práce z domova
  • Dobrý pocit, že děláte práci, která má smysl
  • Možnost učit se od zkušenějších kolegů, ale také prostor pro vlastní nápady
  • Možnost školení a setkávání s dalšími fundraisery v rámci Koalice za snadné dárcovství
  • Možnost účastnit se zajímavých akcí, které ČvT organizuje
  • Dětský klub pro malé děti našich zaměstnanců
  • Dog friendly office
  • Nárok na dovolenou v délce 5 týdnů
  • Platové ohodnocení v rozmezí 27.000 – 30.000 Kč dle zkušeností
  • Platové bonusy
  • Smlouva na dobu neurčitou

Vážné zájemce prosíme, aby nám zaslali svůj strukturovaný životopis a motivační dopis (max. délka 1 strana), a to nejpozději do 28.listopadu 2018. Pohovory s vybranými uchazeči předpokládáme v listopadu/prosinci 2018.

Těšíme se na Vaše reakce.

Společnost
Člověk v tísni, o.p.s.
Adresa
Šafaříkova 635/24, Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 27 000 – 30 000 Kč / měsíc
Benefity: Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní školka, Firemní akce, Dog-friendly office
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Média, reklama a PR, Databázový specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Člověk v tísni,o.p.s., Eliška Kocianová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.