→ TECHNICKÝ MANAŽER OBCHODNÍCH ZAKÁZEK ←

CHCETE PRACOVAT PRO JEDNU Z NEJVÝZNAMĚJŠÍCH FIREM VE ZLÍNSKÉM KRAJI ?MÍSTO VÝKONU PRÁCE:
Zlínský kraj

OČEKÁVÁNÝ NÁSTUP DO PRÁCE:
Ihned / Dohodou, výpověď není problém

NABÍZENÁ NÁSTUPNÍ MZDA:
40.000 – 50.000 Kč + prémie/bonusy


CO BUDE VAŠÍ NÁPLNÍ PRÁCE ?
Péče o chod zakázek a projektů, získávání nových, účast na veletrzích a výstavách ve firmě, která se zabývá elektro výrobou pro různá odvětví průmyslu.

CO OD VÁS OČEKÁVÁME ?
SŠ/VŠ vzdělání technického směru nejlépe elektro, zájem o techniku, obchodní dovednost bez nutností praxe, komunikativní znalost anglického jazyka, komunikační dovednosti, ochotu cestovat, samostatnost, odpovědnost za svěřené úkoly.

CO VÁM NABÍZÍME ?
Možnost pozvolného růstu Vaší pracovní kariéry včetně Vaší mzdy, stabilitu a jistotu zaměstnání, vzdělávací program, moderní a přátelské pracovní prostředí.
Systém benefitů – pružná pracovní doba, příspěvek na penzijní a životní pojištění, firemní akce, jazykové kurzy v rámci pracovní doby, 13. mzda + bonusy/prémie, možnost nadpracovat si hodiny, mobil a notebook jsou samozřejmostí, na služebních cestách k dispozici osobní řidič.POKUD VÁS NABÍDKA PRÁCE OSLOVILA, ZAŠLETE NÁM VÁŠ ŽIVOTOPIS A RÁDI S VÁMI PROBEREME PODROBĚJŠÍ INFORMACE U KÁVY !
Zasláním Vašeho životopisu do společnosti Spokojená práce s.r.o., se sídlem Sedmdesátá 7055, Zlín 760 01 (dále jen společnost) dáváte souhlas, aby společnost zpracovávala Vaše osobní údaje za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu (uchování v interní databázi společnosti, úprava, poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je Vám společnost povinna sdělit) a to až do odvolání písemnou formou. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.
Informace o pozici

Společnost
Spokojená práce s.r.o.
Adresa
Zlínský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Manažerský motivační program, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce, Účast na zahraničních konferencích
Zařazeno: Prodej a obchod, Vrcholový management, Výroba a průmysl, Account Manager, Obchodní ředitel/manažer, Project Manager, Manažer prodejního týmu, Key Account Manager, Business Development Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura