Co vás čeká

Hledáme několik pracovníků na pozice opatrovatel seniorů ve Spolkové republice Německo. Jedná se o pozice napříč celým Německem. Nejedná se o práci v seniorských domech, ale v domácnostech klientů. Náplní práce je starost o chod domácnosti, doprovod k lékaři, doprovod na zájmové kroužky, pomoc s dávkováním léků atd.

Nabízíme velkou flexibilitu pracovní doby, možnost výběru turnusu od 1 měsíce do 12 měsíců. Nástup možný ihned.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

požadujeme alespoň komunikativní znalost německého jazyka, výhodou je opatrovatelský kurz, ještě větší zdravotní vzdělání.

Co vám můžeme nabídnout

Zajišťujeme kompletní servis pro naše pracovníky. Hradíme dopravu ke klientovi tam i zpět, práce na českou pracovní smlouvu, příspěvky na životní pojištění, ubytování, stravu u klienta vše zdarma. Žádné registrační poplatky.

Společnost
Old-Age Care s.r.o.
Adresa
Německo
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Požadované jazyky: Němčina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 1 100 – 1 700 EUR / měsíc
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Ošetřovatel
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice vhodná pro důchodce.

Old-Age Care s.r.o., Michal Schwarzkopf
739 623 414
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.