Moderní mezinárodní společnost působící na Kolínsku a produkující hliníková pouzdra hledá do svého týmu kandidáty na pozice:

Vedoucí oddělení reprografie

Co vás čeká

Organizační a personální řízení oddělení reprografie a předtiskové přípravy s cílem dosažení vysoké úrovně efektivnosti a uspokojení požadavků zákazníků.

Klíčové činnosti a odpovědnosti:

  • řízení útvaru tak, aby útvar poskytoval požadovaný servis jak směrem k výrobě, tak směrem k oddělení zákaznického servisu a k zákazníkům
  • účast na stanovených poradách, vedení repro meetingů, koordinace porad v rámci předávání zakázek do výroby
  • poskytování garance za barevné zpracování dekorů výrobků dle představ zákazníků
  • kontrola a odpovědnost za správnost předávání veškerých podkladů do výroby
  • u náročných dekorů zajištění, aby byli příslušní členové oddělení přítomni ve výrobě při náběhu zakázky nebo zajišťovali pohotovost
  • odpovědnost za archivaci podkladů a dokumentací pro případ opakované výroby výrobku
  • zajištění předtiskové přípravy, aktualizaci repro databáze, správnost receptur
  • komunikace s příslušnými zákazníky a dodavateli
  • spolupráce se zákaznickým servisem za podklady pro fakturaci reproprací zákazníkům
  • odpovědnost za optimalizaci řazení zakázek v plánu výroby vzhledem k reprografickým podmínkám

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

VŠ nebo SŠ technického směru

Znalost ČJ a AJ slovem i písmem

Pokročilá znalost MS Office a grafického SW (Photoshop, Adobe Illustrator, In design, apod.)

Min. 3 roky praxe v oboru polygrafie, zkušenost s výrobním prostředím

Požadované schopnosti:

  • efektivně plánovat, organizovat, řídit a monitorovat procesy
  • iniciovat a řídit projekty neustálého zlepšování
  • řídit výsledky vedením, motivací, rozvojem a posílením týmu
  • rozhodovat, řešit problémy a konflikty
  • jasně a přesvědčivě komunikovat s týmem a dalšími interními a externími partnery
  • být orientován na zákazníka a rozumět globální vizi podnikání

Co vám můžeme nabídnout

  • zajímavou práci ve stále rostoucí nadnárodní výrobní společnosti se silnou firemní kulturou
  • motivující mzdové ohodnocení a pestrý balíček benefitů
  • možnost dalšího kariérního růstu a osobního rozvoje
  • spolupráci s kolegy v zahraničí

Společnost
Ball Aerocan CZ s.r.o.
Adresa
Palackého 639, Velim
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce, 13. plat
Zařazeno: Vydavatelství, tisk a polygrafie, Zákaznický servis, Výroba a průmysl, Grafik, Tiskař, DTP operátor, Pracovník back office, Editor, Vedoucí/manažer týmu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.