Developerská společnost Real-Treuhand Reality & Development je dceřinou společností největší rakouské regionální banky Raiffeisenlandesbank Oberösterreich. Při výstavbě svých projektů se soustředí na ty nejlepší lokality a vysokou kvalitu zpracování.
Díky dlouholetým znalostem realitního trhu má za sebou již několik úspěšně dokončených projektů nejen v Praze, ale i Brně nebo v Hluboké nad Vltavou.

Projects coordinator

Náplň práce

  • spolupráce při akvizici nových projektů, technická due diligence
  • vyřizování potřebných dokladů ve všech fázích přípravy a realizace projektu (studie, UR, SP, tendr, stavba, kolaudace ...)
  • zpracování podkladů při výběrových řízeních, jednání s dodavateli
  • kontrola dodržování časového harmonogramu a nákladů
  • účast na kontrolních dnech
  • reporting jednatelům společnosti (většina porad probíhá jen v AJ)
  • úzká spolupráce s obchodním oddělením při řešení standardů, klientských změn apod.

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání (Inženýrský titul) z oboru stavebnictví
  • komunikativní znalost AJ, i znalost základních technických výrazů oboru
  • proklientský přístup
  • samostatnost a komunikativnost
  • flexibilita a efektivnost
  • zájem o nové technologie a postupy

Nabízíme

  • práce na zajímavých projektech
  • zázemí nadnárodní společnosti
  • možnost kariérního růstu a vzdělávání
  • možnost 13. platu
  • 5 týdnů dovolené
  • mobilní telefon i pro soukromé účely
  • občerstvení na pracovišti
  • firemní akce
  • další firemní benefity (stravenky atd.)
  • zázemí stabilní společnosti

Životopis a případný motivační dopis zasílejte prosím v českém i anglickém jazyce.

Pohovor bude probíhat pouze v anglickém jazyce.

Společnost
Real-Treuhand Reality s.r.o.
Address
Dlouhá 733/29, Praha – Staré Město
Required education: University
Required languages: English (Advanced) or German (Intermediate)
Benefits: Cell phone, Notebook, Meal tickets / catering allowance, Holidays 5 weeks, Refreshments on workplace, Corporate Events
Listed in: Civil engineering and real estate trade
Employment form
Employment form: Full-time work
Contract duration
Contract duration: Permanent
Employment contract
Employment contract: employment contract
Employer type: Employer

Suitable for graduates.

Real-Treuhand Reality s.r.o., Kateřina Cypryán
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.