Jsme domácí péče s více než 10 letou historií, poskytující péči převážně obyvatelům v oblasti Veselska, Hodonínska a Ostrožska, charakteristická rodinnou atmosférou a individuálním přístupem v péči o klienty.

Nabízíme:

  • Samostatnou odbornou péči v sociálním prostředí pacientů: aplikace injekcí, infúzí a odběry biologického materiálu, ošetřování stomií, převazy ran, rehabilitace a polohování pacientů, apod.
  • Nadstandardní mzdové ohodnocení a navíc prémiová složka (min. 25 000 Kč + další odměny)
  • Zajímavou práci v přátelském kolektivu
  • Práci na plný pracovní úvazek
  • Zaměstnanecké benefity (stravenky, mobilní telefon, proplacení školení a seminářů, možnost mimořádné odměny)

Náplň práce:

  • zajištění a kontrola správného plnění léčebných a diagnostických úkonů stanovených lékařem
  • poskytování zdravotní péče osobám ve vlastním sociálním prostředí
  • vedení zdravotnické dokumentace
  • kontakt s pacienty a lékaři

Požadujeme:

  • Pečlivost, příjemné vystupování, empatii a trpělivost
  • Samostatnost, flexibilitu a organizační schopnosti
  • Odbornou způsobilost dle § 5 Zákona č. 96/2004 Sb.
  • Specializace v oboru nebo zvláštní odborná způsobilost výhodou
  • Aktivní řidič

Datum nástupu:

ihned nebo dle dohody

Kontakt:

Naděžda Jurenová, tel: 725 982 207

V případě zájmu o více informací nás neváhejte kontaktovat a pošlete nám svůj životopis! Rádi se s Vámi setkáme osobně.

Společnost
Zdislava Veselí, z.ú.
Adresa
tř. Masarykova 125, Veselí nad Moravou
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 25 000 – 28 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Zdravotní sestra
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

ZDISLAVA s.r.o., Zita Komárková
725 560 551
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.