Account Manažerka life-style magazín o módě a životním stylu

Life-style magazín LP-Life.cz hledá kolegyni na pozici Account Manažerka

Nabízíme:

· Motivující finanční ohodnocení a podporu osobního rozvoje

· Časovou flexibilitu (práce na částečný úvazek, která nevyžaduje každodenní prezenci v kanceláři).

· Zajímavou práci spojenou s módou a luxusem

· Možnost kariérního růstu

· Nástup ihned

Náplň práce:

Prodej reklamy
· Prezentace společnosti novým zakazníkům

· Komunikace se stavajícími zákazníky

· Vytváření marketingové prezentace na míru

Požadujeme:

· VŠ, SŠ vzdělání je výhodou.

· Výborné komunikační schopnosti jak po telefonu, tak i při osobním jednání se zákazníky a obchodními partnery společnosti.

· Praxe v obchodním prostředí, callcentru, prezentacích produktů, prodeji reklamy je výhodou.

· Příjemné vystupování, smysl pro detail a time management.

· Aktivní přístup, nadšení pro práci a nápaditost.

· Pokročilá znalost PC: MS Office.

· Aktivní využívání sociálních sítí Facebook, Twitter, Instagram.

· Angličtina (slovem i písmem na pokročilé úrovni, min. B2). Další cizí jazyk je výhodou.

Společnost
Y&T Luxury Property Prague Czech Republic s.r.o.
Adresa
Elišky Krásnohorské 123/10, Praha – Staré Město
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Výborná)
Benefity: Kafetérie, Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: Média, reklama a PR, Prodej a obchod, Account Manager, Brand manager, Key Account Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Elišky Krásnohorské 123/10, 11000 Praha 1, ČR