Jsme společnost Tawesco Automotive s.r.o. člen skupiny PROMET GROUP. Dodáváme lisované a svařované komponenty pro automobilový průmysl.

Účetní

Jste aktivní, komunikativní, dynamická ale i pečlivá osobnost se smyslem pro detail. Máte účetní praxi. Pak hledáme právě Vás.

Co Vás čeká:

• kontrola a zaúčtování přijatých faktur
• příprava platebních příkazů, účtování banky
• účtování majetku, inventarizace účtů
• příprava měsíčních uzávěrek včetně účtování dohadů a časového rozlišení
• příprava podkladů pro audit, statistické výkazy, komunikace s úřady
• reporting vedení společnosti
• účtování pokladních dokladů
• vystavování vydaných faktur
• vystavování opravných daňových dokladů

Co od Vás očekáváme:

• prokazatelnou praxi v oboru min. 2 roky
• znalost podvojného účetnictví, účetních principů a předpisů
• praxe v automotive velkou výhodou
• dobrou znalost českých účetních standardů
• dobrou znalost Excelu
• schopnost samostatné práce
• důslednost a preciznost
• pečlivost, spolehlivost a časová flexibilita
• komunikativní znalost AJ výhodou

Co Vám nabízíme:

• mzdu odpovídající zkušenostem a praxi
• mobilní telefon a notebook
• levnější mobilní tarify i pro rodinné příslušníky
• možnost profesního růstu
• penzijní připjištění
• svoz zaměstnanců z nádraží ZDARMA
• ZDARMA parkování v areálu společnosti

Především ale nabízíme rozmanitou práci ve fajn kolektivu.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám prosím svůj strukturovaný životopis v českém jazyce. Nebudeme-li Vás kontaktovat do čtyř týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Nástup dohodou.

Společnost
Tawesco Automotive s.r.o.
Adresa
Jirenská 1500, Úvaly
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Mobilní telefon, Nadstandardní lékařská péče, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Strojírenství, Účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Tawesco Automotive s.r.o., Zuzana Vavrdová
+420 737 426 104