Ascari je jednou z nejrychleji rostoucích agentur práce v ČR. Během pouhých deseti let jsme se vypracovali z nuly mezi 6 největších firem v oboru na našem trhu a expandujeme do dalších zemí. Pokud je Vašim cílem rychlý růst, jste na správné adrese a hledáme právě Vás.

Marketingový specialista

Co vás čeká

· řízení marketingových aktivit – správa FB stránek, zodpovědnost za FB a letákové kampaně

· prezentace firmy na sociálních sítích

· spolupodílení se na náborových strategiích

· tvorba letáků

· tvorba, realizace a monitoring marketingových strategií

· komunikace s vedením společnosti a všemi kompetentními osobami, zjišťování zpětné vazby

· spolu-rozhodování o prezentaci a propagaci nových i stávajících služeb společnosti

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

· zkušenosti s marketingem, „zápal“ pro marketing

· výborná znalost sociálních sítí a on-line marketingu

· bezchybný pravopis

· skvělé komunikační schopnosti

· zkušenost s úpravou webových stránek

· business myšlení, zacílení na ziskovost a efektivitu

· kreativní myšlení

· flexibilní a inovativní přístup

Co vám můžeme nabídnout

· kreativní práci v rozvíjející se společnosti

· prostor pro vlastní nápady

· možnost kariérního růstu

· občerstvení na pracovišti (nápoje a polévka zdarma každý den)

· možnost využívání firemního auta i k soukromým účelům

· motivační benefit „Zaměstnanec týdne“ (finanční odměna 5000Kč)

Společnost
Ascari s.r.o.
Adresa
Ostrava – Zábřeh
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 40 000 – 55 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Média, reklama a PR, Konzultant v médiích, reklamě, PR, Marketingová komunikace, Marketingová strategie, Marketingový ředitel/manažer, Designer, Specialista marketingu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Personální agentura

Ascari s.r.o., Roman Ostalskyj