Obchodní firma s obalovým materiálem a provozovatel e-shopu PAKETO.CZ/SK a zároveň výrobce kartonových POS/POP produktů (www.PAKETO.ONE). Stabilní, ryze česká firma působící na trhu více než 23let. Z hlavního sídla a výrobně skladového areálu ve Vsetíně obsluhujeme zákazníky po celé České republice a na Slovensku. Jsme zaměření na B2B klientelu. Mezi naše zákazníky patří nejen malí podnikatelé ale i velmi velké a významné firmy téměř ze všech průmyslových odvětví a služeb. Pro rozšíření našeho týmu hledáme pracovníka na pozici Back office pro výrobu.

Back office pro výrobu

Hlavní náplň práce:

- Zpracování zakázek/objednávek, poptávek a požadavků zákazníků
- Příprava dokumentace pro výrobu a obchod
- Kalkulace cen a příprava nabídek
- Grafická úprava a příprava podkladů pro výrobu a tisk
- Plánování a příprava výroby a její evidence
- Úzká spolupráce s oddělením marketingu/obchodu/logistiky
- Podpora pro zákaznický servis
- Účast na vývoji nových produktů
- Administrativa

Minimální požadavky na pracovní místo:

- Znalost práce v MS Office (Excel, Word, Outlook…)
- Vzdělání technického nebo ekonomického směru
- Řidičský průkaz B
- Kreativita, ochota učit se novým věcem
- Samostatnost, flexibilita, serióznost
- Schopnost práce v týmu i samostatně
- Odpovědnost

- Výhodou znalost práce s grafikou, v ADOBE Photoshop, Illustrator (není podmínkou, zaškolíme…)

Nabízíme:

- Hlavní pracovní poměr v dynamické firmě
- Příjemné pracovní prostředí ve velmi malém kolektivu
- Kreativní práci, využívání nejnovějších technologií
- Osobní a profesní růst, další vzdělávání v oboru, školení, jazykové kurzy
- Odpovídající mzdu, 3x sick days, příspěvek na stravné, firemní akce…

Společnost
G.N.P. spol. s r.o.
Adresa
Bobrky 2158, Vsetín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickday, Firemní akce
Zařazeno: Vydavatelství, tisk a polygrafie, Výroba a průmysl, Grafik, Plánovač výroby, Technik výroby, Technolog výroby, Supervizor výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.