Česká společnost s více než 20 letým působením na českém trhu hledá vhodného kandidáta/ku na pozici mzdová účetní.

Místo výkonu práce: Dobrá Voda u Českých Budějovic

Co Vám můžeme nabídnout?

- Příjemné pracovní prostředí a dobrý kolektiv

- Kvalitní pracovní zázemí

- Motivační platové ohodnocení

- Podporu ve vzdělávání a doporučení konkrétních kurzů i lektorů

- Mobilní telefon

- Stravenky

- Benefitní program volání i pro rodinné příslušníky

- Nákup motorové nafty do osobního automobilu se slevou na firemní ČS

- Slevu na práci a náhradní díly při opravě osobního automobilu ve firemním servisu

- Pravidelné teambuildingové akce

Co Vás čeká?

- Budete pracovat v dopravní společnosti, které se daří a kde se dobré nápady doopravdy realizují.

- Slibujeme, že se nebudete nudit. Budete řešit různorodé požadavky ekonomického oddělení.

Co požadujeme?

- Hledáme primárně někoho se středoškolským vzděláním ekonomického směru a s praxí v oboru

- Znalost všeobecného účetnictví podmínkou

- Zodpovědnou osobu se svědomitým přístupem k práci

Společnost
CORAX spol. s r.o.
Adresa
Mládežnická 1948/1, Dobrá Voda u Českých Budějovic
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 23 000 – 25 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

CORAX spol. s r.o., Žaneta Štronerová
739 588 049