IMPULS-Leasing-AUSTRIA s.r.o., leasingová společnost patřící do bankovní skupiny Raiffeisenlandesbank Oberösterreich AG, hledá uchazeče na následující pozici

Risk Manager / Úvěrový analytik

Náplň práce:

  • analýza úvěrových návrhů s doporučením pro schvalovatele, časem též vlastní schvalovací kompetence
  • analýza rizik při financování
  • posuzování leasingových a úvěrových obchodů
  • občasná komunikace s klienty

Požadavky:

  • aktivní znalost NJ
  • ekonomické vzdělání VŠ - nutné
  • základní znalost účetních výkazů a finanční (bilanční) analýzy
  • komunikační schopnosti
  • flexibilita, pracovitost, spolehlivost, pečlivost

Nabízíme:

  • na plný úvazek anebo pro adepta s významnou praxí v oboru eventuální možnost 1/2-ního úvazku
  • zajímavou a odpovědnou práci v leasingové společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • zaměstnanecké výhody - příspěvky na stravné, týden dovolené navíc atd.
  • nástup možný ihned

Společnost
IMPULS-Leasing-AUSTRIA s.r.o.
Adresa
Dlouhá 733/29, Praha – Staré Město
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Němčina (Středně pokročilá)
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Finanční analytik, Úvěrový specialista, Risk Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel