Co vás čeká

Vezmete hromadu neprehlednych dat a vytvoříte v nich systém, připravíte tabulky, podíváte se na slabá místa, pomůžete nalézat nové zdroje a cesty, uspořádávat a třídit informace a další...

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Očekáváme vysoce organizovanou osobnost se smyslem pro detail i celek, se schopnosti plnit zadané dílčí úkoly i přicházet s vlastním řešením, které budete schopni zrealizovat. Klíčová je schopnost práce s programy excell, Word, pokročilá znalost internetu, osobnost odolná stresu a schopná stanovit si priority.

Výhodou bude, pokud budete umět

- znalost problematiky neziskového sektoru

- předchozí zkušenost z fundraisingu

- umíte pracovat v týmu a velmi efektivně komunikovat

Co vám můžeme nabídnout

-náročnou a smysluplnou praci

- flexibilní pracovní dobu

- pohodove vedeni

- odpovídající mzdové ohodnocení

Sjednocená organizace nevidomých a slabozrakých České republiky, zapsaný spolek
Adresa
Krakovská 1695/21, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 13 000 – 20 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Administrativa, Média, reklama a PR, Zákaznický servis
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné pro: neslyšící, nevidomí, tělesně postižení, ostatní.

Sjednocená organizace nevidomých a slabozrakých České republiky, zapsaný spolek, Alena Bašníková
774 135 475