DACHSER Czech Republic a. s. je mezinárodní logistická společnost zabývající se kamionovou, leteckou a námořní přepravou, skladováním a distribucí. Tato perspektivní firma s celosvětovou působností dynamicky se rozvíjející na českém trhu Vám nabízí možnost stát se součástí úspěšného pracovního kolektivu a to na pracovní pozici:

Účetní - junior

Požadujeme:

* zájem o práci v účetnictví
* aktivní znalost AJ slovem i písmem = NUTNÁ podmínka
* vědět co znamená má dáti a dal
* SŠ vzdělání
* pokročilou znalost práce na PC
* pečlivost, zodpovědnost
* cílevědomost

Nabízíme:

* zázemí perspektivní mezinárodní logistické společnosti
* motivující finanční ohodnocení s řadou benefitů

* trvalý pracovní poměr
* přátelský kolektiv

* pracoviště Kladno
* nástup dohodou

Náplň práce

* pravidelné účtování přijatých faktur
* kontrola přijatých faktur z věcného i formálního hlediska
* pravidelné odsouhlasení závazků s dodavateli a odběrateli.
* veškerá administrativa spojená s účtováním přijatých faktur
* administrativní podpora účetního oddělení

Společnost
DACHSER Czech Republic a.s.
Adresa
Huťská 272, Kladno
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Dovolená více než 5 týdnů
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Fakturantka, Účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel