Společnost IQ Group.cz s.r.o. je komplexní projekční kancelář, která má interně 30 projektantů (stavební část, statika, TZB, elektro, infrastruktura). Projektujeme stavby investičně od 50 mil. Kč a více. Naším cílem je poskytnout partnerům profesionální komplexní služby a podílet se na významných projektech v ČR i v zahraničí.

Hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Hlavní projektant/vedoucí projekce.

Pošlete nám životopis a staňte se členem našeho týmu!

Co vás čeká?

Vašim hlavním úkolem bude manažerské a odborné vedení týmu projektantů stavební části a spolupráce s ostatními "odděleními" - např. týmem TZB, elektro, atp. Budete se podílet na navrhování koncepcí u jednotlivých zakázek a to samostatně nebo společně s kolegy. Budete dohlížet na vytváření projektové dokumentace ve všech stupních. Pro váš kariérní růst máme připravené erudované a zkušené mentory i interního kouče.

Co očekáváme?

vzdělání v oboru
odborná praxe 10 let v oblasti projekce, ideálně HIP/hlavní projektant/vedoucí projekční kanceláře
manažerské dovednosti
znalost AutoCADu (orientace v projektové dokumentaci)
orientace v související legislativě a normách
organizační schopnosti a komunikační dovednosti
smysl pro zodpovědnost, loajálnost a pečlivost
řidičský průkaz skupiny B
znalost AJ nebo NJ - výhodou

Proč byste si měli vybrat naši společnost?

Jsme tým fajn lidí, kteří jsou ochotni pomoci jeden druhému. Během roku pořádáme různé firemní akce (grilování, víno, bowling ...) Rozhodně nefungujeme jako korporát, jsme otevřeni novým nápadům a můžete se u nás seberealizovat. Máme velmi příjemné pracovní zázemí a pružnou pracovní dobu. Nabízíme vysoké platové ohodnocení. Podporujeme vzdělávání našich kolegů (školení, semináře, certifikáty ...) a s tím spojený rychlý kariérní růstu.

Nástup: ihned/dle dohody

Těšíme se na Váš životopis!

Společnost
IQ Group.cz s.r.o.
Adresa
Lednická 1533, Praha – Kyje
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 60 000 – 120 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Project Manager, Projektant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

IQ Group.cz s.r.o., Romana Hertlová
773 333 622