Indra Czech Republic je součástí úspěšné mezinárodní společnosti Indra, jedné z předních firem v Evropě a Latinské Americe a lídra v sektoru IT ve Španělsku.

Jsme jednou z předních společností v oblastech strategického poradenství, vývoje vlastního řešení na míru, systémové integrace a implementace podnikových systémů. Poskytujeme komplexní technologická řešení a služby v sektorech energetiky a utilit, telekomunikací, veřejné správy, dopravy, letišť a obrany.

V současné době hledáme vhodné kandidáty na pozici:

Tester

Náplň práce:

  • příprava testovacích scénářů, test case a testovacích dat na základě funkční specifikace
  • provádění testování aplikací a bug reporting
  • spolupráce s vývojovým týmem a dalšími projektovými týmy
  • možný i částečný úvazek, vhodné pro studenty VŠ – možnost dokončení studia při práci

Požadujeme:

  • znalost práce s Microsoft Office (Word, Excel) pro tvorbu dokumentace, datových scénářů apod.
  • základní znalost SQL (DB systém Oracle) na úrovni spuštění skriptu, zobrazení obsahu tabulky apod.
  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni pro zapojení do mezinárodních projektů
  • znalost systému JIRA pro evidenci a test scénářů a evidenci chyb je výhodou
  • vítána znalost testovacích postupů, praxe v provádění testů

Nabízíme:

  • dlouhodobou perspektivu práce v oblasti energetiky, možnost spolupráce na evropských projektech
  • zajímavou, různorodou práci v dynamicky se rozvíjejícím a tvůrčím kolektivu
  • možnost osvojení si moderních nástrojů při testování (automatizace, podpůrný nástroj JIRA a další)
  • zaměstnanecké benefity

Společnost
Indra Czech Republic s.r.o.
Adresa
Ostrava – Moravská Ostrava
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickday, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Tester
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.