Měšťanský pivovar Havlíčkův Brod a.s. hledá do svého týmu marketingu nového pracovníka na pozici:

Brand manager

Nabízíme:

- zajímavou a tvůrčí práci ve stabilní společnosti

- profesionální a přátelský kolektiv

- možnost seberealizace v marketingu

- mzdové podmínky odpovídající pozici

Náplň práce:

- plánování a prosazování marketingové strategie a marketingového mixu

- příprava a řízení marketingového plánu

- řízení rozpočtu

- řízení značky v regionu

- BTL/ATL aktivity ( zejména rádio a tisk)

- in-store podpora (POS materiály, display reklama)

- spotřebitelské soutěže, věrnostní programy, hosteskové akce

- návrhy a realizace kampaní, eventů ve spolupráci s obch. týmem, jejich řízení a vyhodnocení

- zodpovědnost za marketingovou podporu produktů a podporu prodeje

- uvádění nových výrobků na trh

- online marketing - web, sociální sítě

- zajišťování propagačních materiálů a tiskovin

- tailor made aktivity pro vybrané restaurace

- monitoring konkurenčního prostředí, vývoje a trendů na trhu

- reporting a prezentace výsledků nadřízenému, tj. obchodnímu řediteli

- komunikace s agenturami a poptávání externích služeb

- efektivní komunikace a úzká spolupráce se všemi odděleními, především obchodním oddělením

Požadujeme:

· SŠ/VŠ vzdělání

· praxe v oblasti marketingu podmínkou

· znalost AJ - mírně pokročilý

· velmi dobrá znalost MS Office

· aktivní dynamický a zodpovědný přístup k práci

· výborné organizační a komunikační schopnosti

· flexibilita, odolnost proti stresu, proaktivita, důslednost

· kreativita, motivace a tah na branku

· analytické myšlení, týmový hráč

· řidičský průkaz skupiny B

· nástup možný ihned

· sídlo společnosti: Měšťanský pivovar Havlíčkův Brod a.s. (kraj Vysočina)

Společnost
Měšťanský pivovar Havlíčkův Brod a.s.
Adresa
Dobrovského 2027, Havlíčkův Brod
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů
Zařazeno: Marketing, Brand manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Měšťanský pivovar Havlíčkův Brod a.s., Veronika Hušková