ČR - Česká správa sociálního zabezpečení, Křížová 25, 225 08 Praha 5

Právník v mezinárodněprávním oddělení

Náplň práce:

Koncepční a metodická činnost v oblasti důchodového pojištění s mezinárodním prvkem, stanovování postupů podle koordinačních nařízení EU a mezinárodních smluv o sociálním zabezpečení, zpracování připomínek k návrhům právních předpisů, tvorba vnitřních směrnic, poskytování právních stanovisek, školící a konzultační činnost.

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu na právnické fakultě v ČR (vhodné i pro absolventy),
  • výbornou znalost českého jazyka,
  • velmi dobrou znalost anglického, popř. dalšího jazyka,
  • uživatelskou znalost PC,
  • dobré vyjadřovací schopnosti v písemném projevu,
  • dobré komunikační dovednosti,
  • logické a právnické myšlení,
  • odpovědnost, preciznost, flexibilitu,
  • schopnost samostatné i týmové práce,
  • praxe v oblasti sociálního pojištění ČR a práva EU výhodou, nikoliv podmínkou.

Nabízíme:

  • prestižní a zajímavou práci ve významné instituci ČR,
  • pracovní poměr na dobu určitou za mateřskou a rodičovskou dovolenou,
  • platové zařazení ve 14. platové třídě podle nařízení vlády č. 304/2014 Sb., v platném znění,
    možnost dalšího vzdělávání, možnost ubytování,
  • 5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna (sick days).

Společnost
Česká správa sociálního zabezpečení
Adresa
Křížová 1292/25, Praha – Smíchov
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickday
Zařazeno: Administrativa, Právní služby, Státní a veřejná správa, Administrativní pracovník, Právník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

ČESKÁ SPRÁVA SOCIÁLNÍHO ZABEZPEČENÍ, Jana Trnková
Křížová 25, 22508 Praha 5, Česká republika
257 063 654
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.