Kubík a.s. je česká rodinná firma s dlouholetou působností především v oblasti výstavby inženýrských sítí, developmentu a malo a velkoobchodu potravin. Podrobnější informace naleznete na našich webových stránkách: www.kubik.cz.

Pracovník marketingové oddělení

Baví Vás marketing, pracovali jste v tomto oboru a nebo jste právě dostudoval/a grafiku na střední škole? Možná hledáme právě Vás. Nabízíme prostor pro seberealizaci, zdokonalení a nové zkušenosti v atraktivním oboru. Práci na skutečném marketingovém oddělení ve společnosti, která na marketing klade veliký důraz a bere ho vážně. Budete se podílet na strategických kampaních ve všech divizích společnosti. Jsme středně velká rodinná společnost a všichni to k sobě máme pár kroků. Máme velké plány a sny, tak proč byste je nesdílel/a s námi.

Náplň práce:

  • tvorba a zajišťování grafických návrhů, POS materiálů atd.
  • příprava a realizace podpůrných marketingových prostředků pro zvýšení prodeje
  • příprava promo kampaní, soutěží atd.
  • tvorba letáků a katalogů
  • grafické návrhy reklamních tiskovin, tvorba prezentací
  • marketingová podpora maloobchodních prodejen – instalace POS materiálů apod.
  • spolupodílení se na tvorbě marketingové strategie
  • spolupráce s ostatními odděleními společnosti

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • uvítáme praxi v oblasti marketingu a tvorby grafických návrhů - není podmínkou
  • znalost práce v programu Adobe Photoshop, Indesign, Illustrator
  • uživatelskou znalost práce na PC (Windows, Excel, Word, PowerPoint), velmi dobrou znalost internetu
  • orientaci na zákazníka
  • schopnost samostatné práce dle zadání, odpovědnost za výsledek
  • spolehlivost, pečlivost a důslednost
  • kreativní, komunikativní a dynamickou osobnost
  • časovou flexibilitu
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • zajímavou a různorodou práci
  • adekvátní mzdové ohodnocení
  • zaměstnanecké slevy
  • příjemné pracovní prostředí, dobrý kolektiv a férové vztahy na pracovišti
  • prostor pro seberealizaci, nové zkušenosti a zaškolení

Nástup možný ihned.

Společnost
Kubík a.s.
Adresa
Litomyšl
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Marketing, Grafik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.