Renomovaná advokátní kancelář se sídlem v centru Prahy hledá do svého týmu vhodnou kandidátku na pozici

ASISTENTKA v advokátní kanceláři s NJ + AJ

Požadujeme:

  • znalost německého a anglického jazyka (jeden z jazyků slovem i písmem a druhý alespoň komunikativně)
  • uživatelskou znalost práce na PC (MS Word, Excel, Outlook, Power Point)
  • velmi dobré komunikační a organizační dovednosti, schopnost vyhodnotit priority
  • pečlivost, spolehlivost, proaktivní přístup
  • praxe v administrativě výhodou (nikoliv podmínkou)

Nabízíme:

  • zajímavou a různorodou práci s každodenním využitím německého a anglického jazyka
  • příjemný kolektiv a moderní pracovní prostředí v centru Prahy
  • možnost flexibilní pracovní doby
  • zaměstnanecké benefity (stravenky, příspěvek na sportovní aktivity, jazykové kurzy na pracovišti, dny dovolené navíc, sick days, firemní akce apod.)
  • možnost dalšího rozvoje a vzdělávání

Náplň práce:

  • administrativní podpora právního týmu (ukládání, úpravy a formátování dokumentů)
  • komunikace v cizích jazycích (ústní i písemná) včetně občasných překladů
  • zakládání spisů a jejich správa
  • správa datových schránek
  • ostatní úkoly spojené s chodem kanceláře

Pokud splňujete naše požadavky a máte zájem o nabízenou pozici, zašlete nám, prosím, svůj strukturovaný životopis v českém a cizím jazyce (NJ nebo AJ).

Společnost
Giese & Partner, s.r.o.
Adresa
Praha – Staré Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Němčina (Středně pokročilá), Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickday, Firemní akce, Dovolená více než 5 týdnů
Zařazeno: Administrativa, Právní služby, Administrativní pracovník, Asistentka
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Giese & Partner, s.r.o., Renata Lambojová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.