ATG (Advanced technology group) je technologicky vyspělá, středně velká, česká firma působící přes 25 let v oboru průmyslové kvality – zejména NDT (nedestruktivního testování) a dalších speciálních procesů. ATG s hlavním sídlem v Praze tvoří páteř skupiny ATG Group, jejíž členové se nacházejí v řadě ekonomicky významných oblastí a své produkty dodávají do ČR i zahraničí - do zemí Evropské Unie, Ruska, Blízkého Východu, Asie.

Mezi hlavní produkty společnosti ATG patří vývoj a zakázková výroba zařízení a komplexních systémů zjišťující případné defekty na dílech z leteckého, automobilového aj. průmyslu. Dále pak poskytujeme kompletní služby z oblasti defektoskopie a to až nejvyšší úroveň Level 3, školení odborného personálu a také realizujeme průmyslové inspekce.

Díky komplexnosti portfolia nabízí společnost ATG svým zákazníkům kompletní řešení v daném oboru a řadí se tak mezi mezinárodně uznávané společnosti.

Více informací o společnosti naleznete na www.atg.cz resp. http://www.atg.cz/cz/pdf/INFO2017CZ.pdf

VÝVOJÁŘ PRO SOFTWARE APLIKACE

Pro naše vlastní produkty, kterými se testuje kvalita produktů využívaných u Rolls Royce, Boeing, Airbus, BMW, Korea Airlines, Lufhansa, Fagor aj. hledáme někoho, kdo nám pomůže vyvinout zcela nové softwarové řešení v prostředí Labview / C++ .

Budeš součástí menšího výzkumného týmu, který vyvíjí produkty pro inspekční zařízení. Tvým cílem bude
vyvinout softwarové řešení pro nalezení vad v materiálech pomocí defektoskopických technik. Budeš řešit
výzkum v laboratořích i testovat zařízení přímo v terénu. ATG tvoří tým 110 odborníků v oblasti defektoskopie,
takže se máš vždy kam obrátit pro radu.

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • Celkový vývoj software pro defektoskopická (měřící) zařízení
  • Vývoj desktopových aplikací (DAQ a uživatelská rozhraní) v prostředí Labview a/nebo C++
  • Spolupráce na výrobě unikátních technických řešeních
  • Spolupráce při implementaci SW u realizovaných zakázek
  • Podílení se na projektech financovaných z veřejných zdrojů

Do týmu tě bereme, pokud máš zájem danou oblast, o DAQ - Data acquisition a programování v Labview nebo C++. Pokud umíš sám navrhnout a řešit části projektu, chceš zkoušet nové přístupy, máš chuť implementovat
unikátní technická řešení. Rozumíš alespoň trochu anglicky a máš alespoň uživatelskou znalost MSOffice. ŘP (aktivní řidič) výhodou.

NABÍZÍME

  • Zaměstnání u stabilní, české, mezinárodně uznávané společnosti s perspektivním portfoliem
  • Zodpovědnou a smysluplnou práci s hmatatelnými výsledky, spolupráci na vývijo nových technologií pro rozvoj společensky důležitých produktů
  • Spolupráce na zakázkách pro světově uznávané společnosti
  • Stabilní zaměstnání, práce na plný úvazek
  • Částečně flexibilní pracovní doba
  • Mzda odpovídající zkušenostem a schopnostem
  • Pomoc při zajištění ubytování pro mimopražské pracovníky
  • Příspěvek na důchodové spoření
  • Plně hrazené jazykové kurzy v rámci pracovní doby
  • Možnost služebních cest po ČR i do zahraničí
  • Odborná školení, možnost profesního rozvoje
  • Pravidelné společensko-sportovní akce
  • Přátelské prostředí středně veliké rodinné firmy, funkční tým kolegů

NÁSTUP

  • Ihned/dle dohody

Společnost
A T G s.r.o.(ADVANCED TECHNOLOGY GROUP,spol.s r.o.)
Adresa
Toužimská 771, Praha – Letňany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Základní)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Možnost delšího neplaceného volna, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce, Možnost studijního volna, Vyhrazený čas na inovace, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Strojírenství, Věda a výzkum, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

A T G s.r.o. (ADVANCED TECHNOLOGY GROUP,spol.s r.o.), Marie Netušilová
Toužimská 771, 199 00 Praha – Letňany, Česká republika
273 037 611