MAINTEC je na českém trhu specialistou ve vyhledávání zaměstnanců do technických odvětví, jejichž nedílnou součástí jsou i podporující profese administrativního a obchodního charakteru. MAIINTEC je součástí velké nadnárodní skupiny HUMARES působící po celém světě.

Fakturantka

Pro našeho klienta, významnou mezinárodní společnost se sídlem v Praze pro ČR, hledáme vhodného kandidáta na pozici Fakturant/ka.

Pozice je juniorská, je možné se vypracovat časem až na hlavní účetní. Společnost je přátelská, čili je možné spoustu věcí dělat formou home office a případně začít i na zkrácený úvazek např. při rodičovské dovolené.

Co vás čeká:

  • Vaší prácí bude zpracování a vystavování daňových dokladů (faktury+pokladní doklady)
  • Práce s pokladnou, zpracovnání bankovních výpisů
  • Tvorba zápočtů, cestovních příkazů, evidence majetku, zpracování Intrastatu, práce s Excel tabulkami (kalkulace, wip, orderbank atd.)

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru, eventuelně vhodné i pro absolventku
  • samostatnost, pečlivost, chut se učit novým věcem
  • znalost programu MS Office, znalost systemu Helios nebo Orange výhodou
  • AJ nebo NJ minimálně základy

Nabízíme:

  • práci v mladém kolektivu
  • pracovniště v moderní klimatizované administrativní budově s dobrou dopravní dostupností (Praha 5)
  • odpovídající platové ohodnocení kombinující fixní a motivační složku až 30000,-
  • flexibilní pracovní dobu s možností home office, možnost zkráceného úvazku (6 hodin)
  • stravenky, mobilní telefon, kurz AJ a další výhody

Máte-li zájem o tuto pozici, odpovězte na tento inzerát a zašlete prosím Váš životopis.

Společnost
Humares s.r.o.
Adresa
okres Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní) nebo Němčina (Základní)
Plat
Plat: 25 000 – 30 000 Kč / měsíc
Benefity: Firemní akce, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost občasné práce z domova, Možnost si napracovat hodiny, Vzdělávací kurzy, školení, Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Fakturantka, Odborný asistent, Účetní, Rozpočtář/kalkulant, Referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.