Naše společnost MTM Transport a.s. je středně velká zasilatelská společnost s úzkou orientací na skandinavské země. Jsme mladá, zdravá a profitujícíi společnost s velkými znalostmi trhu a profesionalním týmem a stabilním postavením na dopravním trhu. Centrála společnosti je v Ostravě, ale působíme a nabízíme služby po celé ČR. Mame dlouhou tradici na trhu a jsme v síti nezávislých společnosti podobné velikosti. Naší výhodou je pravě velikost a flexibilita. V rámci plánovaného rozšiřování našich služeb i na další země EU hledáme další posilu do našeho kolektivu.

Key account manager

Požadujeme

Do svého kolektivu hledáme pracovníka na pozici key account manager. Od uchazečů na tuto pozici požadujeme :
- chuť pracovat a spolupodílet se na rozvoji firmy
- loajalitu vůči firmě
- časovou nezávislost
- uživatelskou znalost PC, Microsoft Office atd.
- pokročilou znalost AJ
- řidičský průkaz sk. B
- znalost trhu, prostředí a praxe výhodou
- chuť a ochota cestovat
- důslednost a dravost

Nabízíme

- zázemí úspěšné společnosti
- flexibilní pracovní dobu
- možnost dalšího růstu
- příjemný kolektiv
- vytvořenií nadstandartních pracovních podmínek
- služební vůz, notebook, mobil
- plnou podporu vedení společnosti

Náplň práce

Náplní práce bude :
- aktivni vyhledáváni nových klientů
- starost o stávající zákazníky
- součinnost s managementem společnosti
- spolupodílení se na dalších marketingových aktivitách
- spoluvytvářeni strategie dalšího rozvoje

Společnost
MTM Transport a.s.
Adresa
K Zyfu 910, Ostrava – Hrabová
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Marketing, Nákup, Nákupčí, Speditér
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel