Společnost seele patří k předním celosvětově uznávaným společnostem, zabývající se inovativní výrobou střešních a fasádních elementů ze skla, oceli, hliníku a membránových zastřešení. Na tvorbě moderních milníků architektury se podílí více než 1.000 zaměstnanců skupiny seele celosvětově, kteří vytvářejí ukázkové konstrukce a opláštění budov.

finanční controller

Co vás čeká

Mezi pracovní náplně bude patřit denní, měsíční a roční reporting. Kontrola nákladů jednotlivých středisek, zakázek a projektů, kalkulace nákladových sazeb, plán likvidity, cash flow. Spolupráce s finanční účtárnou, auditory a daňovými poradci. Dále bude Vaší náplní kontrola vystavovaných faktur, kontrola správnosti jednotlivých smluv se zákazníky i dodavateli, a další úkoly vyplývající z této pracovní pozice.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

SŠ/VŠ ekonomického směru

znalost NJ na komunikativní úrovni

zkušenosti v oblasti controllingu

dobrou znalost MS Office, zejména MS Excel

analytické myšlení

spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost a samostatnost

aktivní přístup

Výhodou bude, pokud budete umět

znalost podvojného účetnictví

znalost AJ

Co vám můžeme nabídnout

stabilní a perspektivní zaměstnání

zajímavé finanční ohodnocení

práce na HPP

týden dovolené navíc

příspěvek na stravování

příspěvek na volnočasové aktivity

vzdělávací programy

výuka cizích jazyků

13. plat

zvýhodněné volání

Společnost
seele pilsen s.r.o.
Adresa
Podnikatelská 1104/13, Plzeň – Skvrňany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Němčina (Středně pokročilá)
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, 13. plat
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Financial Controller
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel