Hledáme Zástupce vedoucí chráněné dílny pro osoby se zdravotním postižením, preferujeme osobu OZP

Požadujeme

* manuální zručnost, logické myšlení
* řemeslné dovednosti
* fyzická zdatnost
* organizační dovednosti
* komunikativnost
* schopnost jednat s klienty se zdravotním znevýhodněním
* práce s PC

- kreativitu

* empatie
* ŘP skupiny B

Nabízíme

* možnost seberealizace
* stabilní platové podmínky
* práci v příjemném kolektivu
* možnost vzdělávání

Náplň práce

- komunikace se zákazníky

- zpracování podkladů dle zadání

- naceňování zakázek

- vytváření vhodných pracovních podmínek pro ZP zaměstnance

- kompletace zakázek

- vázací práce, vazba, kompletace, přijímání zakázek,, předávání zakázek

- evidence materiálu pro vázání rozvržení a objednávka materiálu

- návrhy výrobního programu

- nové výrobní postupy při přípravě prodejního artiklu chráněné dílny

- zpracování ručního papíru

- technické úpravy pracovního prostředí

- zahradnické a úklidové činnosti

- řízení služebního automobilu

- aktivní účast na poradách týmu

- podpisování rozpisu pracovních činností u ZP zaměstnanců

- evidence a zapisování knihy jízd, stavu vozidla, hlášení stavu vozidla, odvoz služebních vozidel na případné opravy

Společnost
Sdružení TULIPAN, z.s.
Adresa
U Tiskárny 81/1, Liberec – Liberec V-Kristiánov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 14 000 – 22 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Firemní akce
Zařazeno: Řemeslné a manuální práce, Služby, Zdravotnictví a sociální péče
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné pro: ostatní.