Je mnoho cest, které vedou ke stejnému cíli. V marketingu a komunikaci obzvlášť. My hledáme ty nejefektivnější. Po jasném zadání hledáme kreativní řešení, dbáme na kvalitu realizace, hodnotíme výsledky ve srovnání s očekáváním a těšíme se z úspěchů klienta. To vše pod jednou střechou.
Baví nás to a děláme to rádi.

Graphic designer

Pro pražskou pobočku hledáme vhodného kandidáta na pozici graphic designer. Hledáme všestranného kreativce, jenž se nebojí i DTPka a má základní znalosti SketchUpu. Tvoříme eventy, kampaně a korporátní identity pro velké hráče, ale neodmítáme ani specifické projekty pro startupy.

Náplň práce:

  • kreativní grafika, vizuály kampaní a eventů
  • návrhy log, zpracování CI
  • návrhy a zpracování podkladů pro print a on-line kampaně
  • vizualizace technických řešení

Požadujeme:

  • znalost programů: Corel, balík Adobe CC
  • zkušenosti s kreativní grafikou a DTP
  • aktivní přístup a schopnost samostatné práce
  • nadšení a pozitivní myšlení
  • práce ve 3D výhodou (SketchUp)
  • základní znalost úpravy webu (tvorba, správa v redakčním systému)

Nabízíme:

  • práci pro prestižní klienty znamenající každodenní výzvy
  • skvělý tým spolupracovníků
  • progresivní ohodnocení
  • pružnou pracovní dobu, část týdne home office
  • možnost profesního růstu a seberealizace

Nástup možný ihned.

Jestliže Vás nabídka zaujala, zašlete nám životopis spolu s ukázkami Vaší práce.

Společnost
KOFROŇ PRODUCTION & ADVERTISING s.r.o.
Adresa
Jinonická 747/60, Praha – Košíře
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Grafik, Designer, Animace 3D, DTP operátor, Kreativec
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Havránkova 51/73, 619 00 Brno, Česká republika