Pro různé pobočky v centru hlavního města, hledáme pro našeho klienta (významná mezinárodní banka) vhodného kandidáta, kterého baví obchod, komunikace s klienty a baví ho hlavně investice

Náplň práce:

  • správa portfolia 150 – 300 klientů
  • akvizice nových klientů a budování partnerství
  • osobních schůzky s klienty (standardně 10 – 15 týdně)
  • analýza finanční situace klienta a navrhování individuálního finančního plánu (investiční financování, pojištění apod.)

Požadujeme:

  • schopnost strategicky budovat vztahy s klienty a získávat nové
  • proaktivitu a nadšení pro obchod
  • orientace v podnikatelském prostředí a ekonomických výkazech (výkazy zisků a ztrát, rozvaha apod.)
  • zkušenost na pozici bankéře, finančního poradce nebo se správou klientského portfolia

Nabízíme:

  • možnost kariérního růstu
  • ovlivnění výše výdělku dle aktivity
  • výrazné slevy na naše finanční produkty
  • příspěvek na volný čas a zdraví, stravenky, další…)
  • školení

Společnost
ASPIRA Recruitment s.r.o.
Adresa
Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Prodej a obchod, Finanční poradce, Obchodní zástupce, Firemní bankéř/Relationship Manager, Bankovní poradce, Bankovní specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

ASPIRA Recruitment s.r.o., Radka Andelova
+420 605 272 605